Archetyp: Brutalka

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Brutalka to postać dla wszystkich, którzy cenią sobie akcję i lubią grać po bandzie. Uwielbia walczyć i wie, że rewolucja dostarczy jej niezliczonych okazji do rozwalania zakutych łbów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście wyposażyli swoją postać w głębokie zrozumienie niesprawiedliwości, która trawi społeczeństwo. Wystarczy dobrać odpowiednie ruchy specjalne, a wasza Brutalka z totalnej zadymiary, stanie się skomplikowanym i nieszablonowym charakterem. Ale jeżeli zamiast tego macie ochotę na rzucenie się w wir wydarzeń i niezapraszanie refleksyjności na imprezę – droga wolna.
 
Osobiście spośród ruchów specjalnych wybralibyśmy te dwa:
 
🤜 Rozróba: Gdy chcesz rozładować napiętą sytuację, walnij kogoś i rzuć na Ducha. Przy dużym sukcesie wszyscy zaczynają walczyć ze wszystkimi, a ty możesz się wymknąć.
 
🤜 Brutalnie szczera: Kiedy podczas rozmowy z innymi Towarzyszem jesteś szczery aż do bólu, liczy się to jako ruch Nawiązywanie Porozumienia.
 
O Nawiązywaniu Porozumienia i Więziach dowiecie się więcej już wkrótce, ponieważ mechaniki związane z relacjami pomiędzy Towarzyszami odgrywają w systemie znaczącą rolę. Ale już w tym miejscu możemy was zapewnić, że ruch Brutalnie Szczera będzie wchodził jak złoto!
 
Dajcie znać, jak widzicie swoich Brutali i Brutalki, a także jak podoba wam się ilustracja autorstwa Tomasza Korzewskiego. My jesteśmy zachwyceni!

ZOBACZ TEŻ!

Towarzysze ogólnie

Sesja 0

Sesja 0. Dla niektórych zbędny trud, który można by przerzucić na MG, dla nas absolutna podstawa fajnych sesji. Jeżeli już zebraliście ekipę, która chce razem

Towarzysze ogólnie

Więzi – relacje towarzyszy

Towarzysze to nie tylko gra o rewolucji, ale przede wszystkim o ludziach z ich marzeniami, wadami i dramatami. Każdą z waszych postaci opisuje pięć Atrybutów.

Towarzysze ogólnie

Drogi ku rewolucji!

Rewolucje mają bardzo różny przebieg. Od kończącego się dantejskimi scenami krwawego buntu, aż do budowania struktur partyjnych i legalnych wyborów. Towarzysze umożliwiają wam przeprowadzenie rebelii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *