Archetyp: Profesjonalistka

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Profesjonalistka to archetyp wprost z kart historii i popkultury: szpiegini, zabójczyni i złodziejka działająca w służbie rewolucji. Zależnie od twojego pomysłu może być aniołem śmierci, albo lwem salonowym, może zależeć jej na sprawie, albo po prostu na pieniądzach, które przyjmie w zamian za pomoc. To jak będzie odbierana przez innych Towarzyszy, zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Z drugiej strony, dopóki Profesjonalistka celnie strzela, nikt nie powinien się skarżyć.
 
Profesjonalistka dostała sześć ruchów specjalnych, spośród których gracz wybiera dwa. Pozwalają one na zniuansowanie postaci i pociągnięcie jej w stronę, która najlepiej pasuje do indywidualnego stylu twojej gry.
 
Osobiście postawilibyśmy na:
 
🔫 Już to robiłam: Gdy potrzebna jest znajomość języka, obsługi maszyny lub inna specjalistyczna wiedza, zacznij to robić i rzuć na Ducha. Na pełnym sukcesie idzie ci ja z płatka. W innym przypadku… no cóż. Zaczynają się schody 😊.
 
🔫 Najemniczka z krwi i kości: Nie jesteś tu po to, by zawierać przyjaźnie. Zmniejsz Więź ze wszystkimi Towarzyszami o 2 i dodaj +1 do Ciała (maks. +3).
 
Koniecznie dajcie znać jak podoba wam się Profesjonalistka!

ZOBACZ TEŻ!

Towarzysze ogólnie

Sesja 0

Sesja 0. Dla niektórych zbędny trud, który można by przerzucić na MG, dla nas absolutna podstawa fajnych sesji. Jeżeli już zebraliście ekipę, która chce razem

Towarzysze ogólnie

Więzi – relacje towarzyszy

Towarzysze to nie tylko gra o rewolucji, ale przede wszystkim o ludziach z ich marzeniami, wadami i dramatami. Każdą z waszych postaci opisuje pięć Atrybutów.

Towarzysze ogólnie

Drogi ku rewolucji!

Rewolucje mają bardzo różny przebieg. Od kończącego się dantejskimi scenami krwawego buntu, aż do budowania struktur partyjnych i legalnych wyborów. Towarzysze umożliwiają wam przeprowadzenie rebelii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *