Archetyp: Student

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Cudowny, nieco naiwny, ale pełen zapału Student może stać się ulubieńcem wielu osób, które zdecydują się zagrać w Towarzyszy. Napędzany idealizmem, wie wszystko, czego można dowiedzieć się z książek, ale nie ma najmniejszego pojęcia jak przekuć wiedzę w praktykę. Możesz być zadziornym dzieciakiem z dobrego liceum, świeżo upieczonym studentem filozofii albo doświadczonym doktorantem, który już wkrótce będzie musiał przestać chować nos w książkach.
Zadaniem MG będzie zderzenie go z rewolucyjną rzeczywistością i obserwowanie czy jego ideały przetrwają próbę ognia. Student jest jedną z tych postaci, która (potencjalnie) może wnieść do sesji element zaskoczenia i humoru, niespodziewanie wpadając na idealne rozwiązanie trudnej sytuacji. Umożliwiają to ruchy specjalne, a do naszych ulubionych należą:
✏️ Karta biblioteczna: Gdy tryskasz hermetyczną wiedzą, rzuć na Rozum. Na 10+ to, co powiedziałeś, było prawdą. Na 7-9 było prawdą w połowie, a MG zadecyduje w której.
✏️ Naiwny idealista: Gdy narażasz się na niebezpieczeństwo w imię pięknych ideałów, weź +1 do następnego rzutu.
Dajcie znać, czy widzicie się jako studenta podczas sesji Towarzyszy. Komentarze są wasze.

ZOBACZ TEŻ!

Towarzysze ogólnie

Sesja 0

Sesja 0. Dla niektórych zbędny trud, który można by przerzucić na MG, dla nas absolutna podstawa fajnych sesji. Jeżeli już zebraliście ekipę, która chce razem

Towarzysze ogólnie

Więzi – relacje towarzyszy

Towarzysze to nie tylko gra o rewolucji, ale przede wszystkim o ludziach z ich marzeniami, wadami i dramatami. Każdą z waszych postaci opisuje pięć Atrybutów.

Towarzysze ogólnie

Drogi ku rewolucji!

Rewolucje mają bardzo różny przebieg. Od kończącego się dantejskimi scenami krwawego buntu, aż do budowania struktur partyjnych i legalnych wyborów. Towarzysze umożliwiają wam przeprowadzenie rebelii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *