Archetyp: Żołnierz

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Weteran, świeży rekrut, ochotnik lub poborowy. Tak czy inaczej, Żołnierz jest obyty z przemocą i nie boi się używać broni. Może jednak szczerze jej nienawidzić. Może być okaleczony fizycznie i psychicznie, przechodzić przez kryzys wiary w autorytety lub chcieć stawić opór wojskowej dyktaturze, której niegdyś był elementem. Żołnierz to pojemna postać, którą możesz dostosować do swoich własnych preferencji i stylu grania. Wybór ruchów specjalnych pozwala zarówno na stworzenie prawdziwego Rambo jak i genialnego stratega, który będzie wspierał Towarzyszy swoją wiedzą i doświadczeniem. Playbook oferuje sześć ruchów specjalnych, spośród których gracz wybiera dwa. Nasze preferencje to:
 
🎖️ Widziałem gorsze rzeczy: Jeżeli wspominasz o grozie wojny próbując przekonać Postacie Niezależne, dodajesz 1 do wyniku.
 
🎖️ Arsenał: Kiedy potrzebujesz broni, rzucasz na Rozum. Przy sukcesie otrzymujesz potrzebne zaopatrzenie od znajomych z wojska.
 
Granie Żołnierzem to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią postacie nastawione na działanie lub posiadające mroczną przeszłość. Kto pisze się na granie?

ZOBACZ TEŻ!

Towarzysze ogólnie

Sesja 0

Sesja 0. Dla niektórych zbędny trud, który można by przerzucić na MG, dla nas absolutna podstawa fajnych sesji. Jeżeli już zebraliście ekipę, która chce razem

Towarzysze ogólnie

Więzi – relacje towarzyszy

Towarzysze to nie tylko gra o rewolucji, ale przede wszystkim o ludziach z ich marzeniami, wadami i dramatami. Każdą z waszych postaci opisuje pięć Atrybutów.

Towarzysze ogólnie

Drogi ku rewolucji!

Rewolucje mają bardzo różny przebieg. Od kończącego się dantejskimi scenami krwawego buntu, aż do budowania struktur partyjnych i legalnych wyborów. Towarzysze umożliwiają wam przeprowadzenie rebelii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *