Ilustracje w polskiej wersji

Udostępnij ten post!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Wydanie polskiej wersji Towarzyszy jest dla nas, ekipy Triglava, ważne nie tylko ze względu na miłość i zauroczenie samym systemem, ale też dlatego że jest to nasz pierwszy projekt, w którym tak mocno stawiamy na sztukę. Oprócz super współpracy z Makowe Arty (jeżeli nie widzieliście komiksów to namawiamy do nadrobienia zaległości), pracujemy też z Tomaszem Korzewskim, który na naszą prośbę, tworzy ilustracje do podręcznika.

Tomek jest absolwentem warszawskiego ASP i autorem jednego z najlepszych dyplomów na swoim roku (wyróżnienie Coming Out 2014). Od dziesięciu lat konsekwentnie realizuje się jako ilustrator, grafik i designer. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej prac, zajrzyjcie na stronę i Instagrama (choć jak mówi sam autor, nie przykłada zbyt dużej wagi do regularnego postowania treści 😉). Koniecznie też dajcie nam znać, co myślicie o ilustracjach do Towarzyszy! Nam bardzo się podobają!

PS: Zaznaczamy, że wszystkie materiały graficzne, które będziemy publikować na naszych profilach, to „work in progress”. Oznacza to, że ich obecny wygląd może się nieco różnić od tego co zobaczycie w podręczniku. Zostaliście ostrzeżeni!

ZOBACZ TEŻ!

Towarzysze ogólnie

Sesja 0

Sesja 0. Dla niektórych zbędny trud, który można by przerzucić na MG, dla nas absolutna podstawa fajnych sesji. Jeżeli już zebraliście ekipę, która chce razem

Towarzysze ogólnie

Więzi – relacje towarzyszy

Towarzysze to nie tylko gra o rewolucji, ale przede wszystkim o ludziach z ich marzeniami, wadami i dramatami. Każdą z waszych postaci opisuje pięć Atrybutów.

Towarzysze ogólnie

Drogi ku rewolucji!

Rewolucje mają bardzo różny przebieg. Od kończącego się dantejskimi scenami krwawego buntu, aż do budowania struktur partyjnych i legalnych wyborów. Towarzysze umożliwiają wam przeprowadzenie rebelii

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *